Varázslatos Magyarország – Az év természetfotósa 2025 természetfotó kiállítás
természetfotó kiállítás
Művészetek Háza
Szekszárd
Kiállításmegnyitó:
2026. FEBRUÁR 5., CSÜTÖRTÖK 17:30
Köszöntőt mond: Gonda Mária, a Babits Mihály Kulturális Központ ügyvezető igazgatója
A kiállítást megnyitja: Kalotás Zsolt természetfotós, a naturArt alapító elnöke
Közreműködő: Szekszárd Junior Stars Big Band
Helyszín: Babits Mihály Kulturális Központ, Márványterem
A belépés díjtalan.
Megtekinthető: 2026. február 26-ig hétfőtől péntekig 10-17 óra, szombaton 10-14 óra között, vasárnap zárva.
Fotó: Litauszki Tibor – Alpesi sziluett
