Dátum
2026 máj 18
Lejárt!
Idő
16:30

HALLÓ, ITT BONYHÁD – időszaki kiálltás megnyitója

Völgységi Múzeum
Bonyhád 

 

 

 

A Távközlési Világnap és a Múzeumok Világnapja alkalmából megnyíló kiállítás különlegességét adja, hogy 150 éve (1876-ban) kapott szabadalmat Alexander Graham Bell találmánya, a telefon, továbbá Bonyhád első telefonközpontját 120 éve nyitották meg.

 

Az esemény kurátora Gábor Zsolt, a Völgységi Múzeum muzelógusa.

Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött, a részvételi szándékot az eseményt megelőző napig a volgysegimuzeum.bonyhad@gmail.com e-mail-címen lehet jelezni.

 

Időpont: 2026. május 18. 16:30

Helyszín: Bonyhád, Völgységi Múzeum (7150 Bonyhád, Szabadság tér 2.)

Scroll to Top