HALLÓ, ITT BONYHÁD – időszaki kiálltás megnyitója
Völgységi Múzeum
Bonyhád
A Távközlési Világnap és a Múzeumok Világnapja alkalmából megnyíló kiállítás különlegességét adja, hogy 150 éve (1876-ban) kapott szabadalmat Alexander Graham Bell találmánya, a telefon, továbbá Bonyhád első telefonközpontját 120 éve nyitották meg.
Az esemény kurátora Gábor Zsolt, a Völgységi Múzeum muzelógusa.
Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött, a részvételi szándékot az eseményt megelőző napig a volgysegimuzeum.bonyhad@gmail.com e-mail-címen lehet jelezni.
Időpont: 2026. május 18. 16:30
Helyszín: Bonyhád, Völgységi Múzeum (7150 Bonyhád, Szabadság tér 2.)
