Egész-ség szabadegyetem
Művészetek Háza, Csatár terem
Szekszárd
Téma: GYÓGYNÖVÉNYEK A TESTI ÉS LELKI EGÉSZSÉGÜNK SZOLGÁLATÁBAN
Az előadás során megismerhetjük a civilizációs ártalmak elleni természetes védelem lehetőségét a gyógynövények régóta ismert, de mára újra felfedezett hatóanyagai segítségével. A helyszínen az előadó saját készítésű gyógynövény tinktúrái is megtekinthetők.
Előadó: Nagy Sándor, fitoterapeuta, főiskolai oktató, lelki gondozó
Az ingyenes est háziasszonya: Pócs Margit, a Mentálhigiénés Műhely elnöke
Információ: +36/20-473-0644, 74/511-721