Önarckép értékkel – vendégünk: Fusz György professor emeritus keramikus és szobrászművész
keramikus és szobrászművész
Babits Mihály Kulturális Központ
Szekszárd
Vendégünk: Fusz György professor emeritus, keramikus és szobrászművész
Talányok… Aktualitások… Meglepetések…
Beszélgetés a helyi kultúra és közélet ismert személyiségeivel és vendégeikkel egy kicsit másként.
Helyszín: Babits Mihály Kulturális Központ, Rendezvényterem
Moderátor: Gödrei Zoltán
Az eseményt követően kiállításmegnyitóra is sor kerül!
Ráadás 70.1 – Fusz György keramikus-szobrászművész kiállítása
Megnyitó időpontja: 2026. január 25., vasárnap 19:00
Helyszín: Babits Mihály Kulturális Központ, Bakta Galéria
Köszöntőt mond: Berlinger Attila, Szekszárd Megyei Jogú Város polgármestere
A kiállítást megnyitja: Lovas Csilla főmuzeológus, Wosinsky Mór Múzeum, Szekszárd
A programra A Magyar Kultúra Hete keretében kerül sor.
A belépés díjtalan, de regisztrációhoz kötött.
Regisztrációs jegyek a Babits Mihály Kulturális Központ jegypénztárában, illetve a Tourinform Irodában (Szekszárd, Garay tér 17.) válthatók.
